제품 상세정보
브랜드 이름: WINTERS
모델 번호: LE1-7
문서: le1.pdf
지불과 운송 용어
최소 주문 수량: 1
가격: 100USD
배달 시간: 6-8 주
지불 조건: 티/티
공급 능력: 1PC 6-8주
|
재료:
|
금속
|
세율 코드:
|
853650800
|
색상:
|
검은 색과 파란색
|
상대습도:
|
5 ~ 95%, 비 응축
|
최대 허용:
|
500psi(35bar)
|
제품 번호:
|
VE3006
|
제품 유형:
|
DeltaV 전력 컨트롤러 캐리어
|
포장:
|
공장에서 봉인된 신규 및 원본
|
액추에이터 유형:
|
사이드 로터리 - 레버 없음
|
출력 신호:
|
4-20 MA
|
정확성:
|
스팬의 ± 0.1%
|
채널:
|
4 채널
|
응답 시간:
|
≤ 1초
|
1차 전력:
|
DC 입력, 2선
|
작동 온도:
|
-40°C ~ 85°C
|
|
재료:
|
금속
|
|
세율 코드:
|
853650800
|
|
색상:
|
검은 색과 파란색
|
|
상대습도:
|
5 ~ 95%, 비 응축
|
|
최대 허용:
|
500psi(35bar)
|
|
제품 번호:
|
VE3006
|
|
제품 유형:
|
DeltaV 전력 컨트롤러 캐리어
|
|
포장:
|
공장에서 봉인된 신규 및 원본
|
|
액추에이터 유형:
|
사이드 로터리 - 레버 없음
|
|
출력 신호:
|
4-20 MA
|
|
정확성:
|
스팬의 ± 0.1%
|
|
채널:
|
4 채널
|
|
응답 시간:
|
≤ 1초
|
|
1차 전력:
|
DC 입력, 2선
|
|
작동 온도:
|
-40°C ~ 85°C
|
| Accuracy | ±1.6% FS (ASME B40.100 Grade B; EN 837-3) |
| Dial Sizes | 2.5 inch (63 mm), 4 inch (100 mm), 6 inch (160 mm) |
| Dial Material | White aluminum with black markings |
| Case Material | 304 stainless steel (polished) |
| Bezel Material | 304 stainless steel |
| Lens | Tempered glass (Safety glass option: SA) |
| Wetted Parts | 316L stainless steel (standard); Brass optional |
| Capsule Element | 316L stainless steel |
| Movement | Stainless steel |
| Pointer | Black aluminum, adjustable |
| Pressure Range | 0-10 mbar to 0-1000 mbar; Vacuum to -1000 mbar; Composite ranges available |
| Overpressure Limit | 30% of full scale value |
| Operating Pressure | Maximum 75% of full scale |
| Ambient Temperature | -40°C to 65°C (-40°F to 149°F) |
| Process Temperature | -40°C to 65°C (-40°F to 149°F) |
| Enclosure Rating | IP54 (dry); IP65 (liquid filled, 4" and 6" dial only) |
| Connection Types | 1/4" NPT, 1/2" NPT, G1/4", G1/2" (bottom connection) |
| Connection Material | 316L stainless steel |