Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Hanwei
Modelnummer: E110 Draagbaar gasdetectie-alarminstrument
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 350$
Levertijd: 1 weken
Betalingscondities: T/T
|
Detecteerbare gassen:
|
brandbaar gas, giftig gas, zuurstof
|
Detectieprincipe:
|
Katalytische verbranding, infrarood, elektrochemisch, foto-ionisatie
|
Detectiemethode:
|
Natuurlijke Verspreiding
|
Reactietijd:
|
t90≤20s (brandbaar gas, CO, H2S, O2)
|
Alarmindicatoren:
|
Geluid, licht, trillingen, drievoudig alarm op twee niveaus, ≥90dB@0,1m
|
Beschermingsniveau:
|
IP66
|
Bedrijfstemperatuur:
|
-30℃~+60℃
|
Levensduur van de batterij:
|
≥ 10 uur
|
|
Detecteerbare gassen:
|
brandbaar gas, giftig gas, zuurstof
|
|
Detectieprincipe:
|
Katalytische verbranding, infrarood, elektrochemisch, foto-ionisatie
|
|
Detectiemethode:
|
Natuurlijke Verspreiding
|
|
Reactietijd:
|
t90≤20s (brandbaar gas, CO, H2S, O2)
|
|
Alarmindicatoren:
|
Geluid, licht, trillingen, drievoudig alarm op twee niveaus, ≥90dB@0,1m
|
|
Beschermingsniveau:
|
IP66
|
|
Bedrijfstemperatuur:
|
-30℃~+60℃
|
|
Levensduur van de batterij:
|
≥ 10 uur
|
| Product Function | Detection of combustible gases, toxic gases, and oxygen levels |
|---|---|
| Detection Principle | Catalytic combustion, infrared, electrochemical, and photoionization technologies |
| Detection Method | Natural diffusion sampling |
| Response Time | T90 ≤ 20 seconds (combustible gases, CO, H2S, O2; other gases vary) |
|---|---|
| Alarm System |
|
| Protection Rating | IP66 - Dust tight and protected against powerful water jets |
|---|---|
| Operating Temperature | -30℃ to +60℃ |
| Operating Humidity | 0 to 95% RH (non-condensing) |
| Battery Type | Rechargeable lithium battery |
|---|---|
| Battery Life | ≥ 10 hours continuous operation |
| Operating Voltage | DC 3.7V |
| Product Weight | Approximately 125g |
|---|---|
| Dimensions | 105mm * 61mm * 31mm |